«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

Тематика
Платформа
Період публікації
Тип публікації
Ключові слова
Інфографіка
Дослідження
Моніторинг виконання Угоди про асоціацію

Implementation of Association Agreements in Georgia, Moldova and Ukraine: a Comparative Overview

This publication was prepared by the Civic Synergy Project Team: Artem Remizov, Dmytro Shulga, Yaroslav Lytvynenko, Zoriana Mishchuk. The information on Georgia and Moldova was provided by Kakha Gogolashvili (Georgian Foundation for Strategic and International Studies) and Iulian Groza (Institute for European Policies and Reforms).

19-11-2019

Дослідження
Безпека

Ре-візія історії: російська історична пропаганда та Україна

Книга містить аналіз ключових наративів російської історичної пропаганди щодо України та відповідь українських істориків на ці наративи.

23-10-2019

Дослідження
Безпечність та якість харчової продукції

Адаптація окремих норм Угоди про Асоціацію Україна-ЄС та підвищення обізнаності МСБ про їх виконання в частині ефективного впровадження системи забезпечення якості харчових продуктів у Харківській і Вінницькій областях

Видання містить аналітичну записку за результатми моніторингу стану запровадження вимог законодавства з якості і безпечності харчових продуктів та пакет типових документів для запровадження систем якості і безпечності харчових продуктів

02-10-2019

найближчі події

217 запросов за 0,550 секунд.