«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

Тематика
Робоча група
Період публікації
Тип публікації
Ключові слова
Policy paper
Транскордонне співробітництво

Шляхи посилення синергетичного ефекту від взаємодії програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні

Прикордонні регіони Україні мають додаткові можливості досягнення стратегічних цілей розвитку в рамках реалізації регіональних стратегій через використання ресурсів Європейського інструменту сусідства та Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства.

21-05-2018

Policy paper
Наука та технології

Роль громадських організацій в інноваційній політиці, трансфері знань та євроінтеграційних процесах

У світі спостерігаються тенденції посилення ролі громадськості в політичних та економічних процесах. Прискорення впровадження досвіду європейських країн в поєднанні з громадською активністю має стати тим важелем, за допомоги якого нарешті будуть зламані перешкоди, що встали на шляху побудови суспільства знань в Україні. Що для цього може зробити експертна спільнота вже зараз - тема цього дослідження, ціллю якого є в першу чергу ініціювання дискусії.

20-05-2018

Policy paper
Наука та технології

Створення центрів розвитку досліджень, міжнародної наукової інтеграції в університетах

Експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС пропонують створювати в університетах центри розвитку досліджень, міжнародної наукової інтеграції з метою підвищення конкурентоспроможності науки та забезпечення науковців ЗОВ науково-організаційними, інформативними, консультативними послугами, які сприятимуть входженню та збільшенню присутності результатів наукової діяльності у міжнародному науковому товаристві, трансферу технологій, міждисциплінарному та міжгалузевому підході до вирішення наукових задач.

20-05-2018

218 запросов за 0,769 секунд.