«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

Тематика
Робоча група
Період публікації
Тип публікації
Ключові слова
Policy paper
Наука та технології

Роль громадських організацій в інноваційній політиці, трансфері знань та євроінтеграційних процесах

У світі спостерігаються тенденції посилення ролі громадськості в політичних та економічних процесах. Прискорення впровадження досвіду європейських країн в поєднанні з громадською активністю має стати тим важелем, за допомоги якого нарешті будуть зламані перешкоди, що встали на шляху побудови суспільства знань в Україні. Що для цього може зробити експертна спільнота вже зараз - тема цього дослідження, ціллю якого є в першу чергу ініціювання дискусії.

20-05-2018

Policy paper
Наука та технології

Створення центрів розвитку досліджень, міжнародної наукової інтеграції в університетах

Експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС пропонують створювати в університетах центри розвитку досліджень, міжнародної наукової інтеграції з метою підвищення конкурентоспроможності науки та забезпечення науковців ЗОВ науково-організаційними, інформативними, консультативними послугами, які сприятимуть входженню та збільшенню присутності результатів наукової діяльності у міжнародному науковому товаристві, трансферу технологій, міждисциплінарному та міжгалузевому підході до вирішення наукових задач.

20-05-2018

Policy paper
Наука та технології

Основні тенденції розвитку стартапів в Україні – проблеми, перешкоди і можливості

У дослідженні експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС проаналізували розвиток стартапів в Україні,  та джерела їх фінансування, інфраструктуру підтримки стартап руху в Україні, а також перешкоди та можливості його розвитку в Україні.

20-05-2018

найближчі події

211 запросов за 0,727 секунд.