«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

01-09-2019
Інновації та наука

Адвокація розвитку Індустрії 4.0 в Україні. Аналітичний огляд та пропозиції розвитку інтеграційної платформи Industry4Ukraine

Опис

Четверта промислова революція та Індустрія 4.0 (Industry 4.0) стала провідним трендом нового етапу промислового інноваційного розвитку у провідних країнах Європи та світу. Особливістю цих трендів є формування національних політик (стратегій), які підтримуються фінансово та організаційно на рівні національних урядів та Європейського Союзу в цілому.

В Україні рух «Індустрія 4.0» підтримується Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ – https://appau.org.ua), яка ініціювала створення такого руху ще у 2016 році. Водночас, Індустрія 4.0 – як символ та ототожнення 4-ої промислової революції в конкретних секторах економіки, не може «належати» одній асоціації чи групі впливу. ГО Агенція Європейських Інновацій (ГО АЄІ) розглядає рух Індустрії 4.0 в Україні, як сферу в якій формується міжгалузева крос-секторальна інноваційна екосистема (https://aei.org.ua/1553/) відповідно до кращих європейських зразків і тут існують реальні шанси досягти практичного результату, який можна мультиплікувати і для інших Хай тек спільнот України.

Відкрити pdf
аналітика

найближчі події

129 запросов за 0,489 секунд.