«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

30-01-2018
Інновації та наука

Аналіз середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020р. щодо виконання Угоди асоціації Україна – ЄС у сфері науки та технологій та впровадження інвестиційно-інноваційної моделі економічного розвитку

Опис

Середньостроковий План пріоритетних дій Уряду до 2020 року направлено на створення сприятливих умов досягнення Україною більш високого рівня економічного розвитку та інтеграції до спільного ринку ЄС та планує забезпечити імплементацію норм ЄС у країні. Проте, у Плані пріоритетних дій уряду до 2020 р. відсутні напрямки реформування промисловості, відсутня єдність пріоритетних дій, які визначають формування експортно-орієнтовану модель інноваційного розвитку економіки України, а відображення значення науки не пов’язано із пріоритетом «Економічне зростання». Загальне фінансування наукової і науково-технічної діяльності за рахунок бюджетних коштів досягло історичних мінімумів 0,18% ВВП у 2017р., участь держави у структурі джерел фінансування розвитку інноваційної діяльності мінімальна. Така ситуаці привела до вкрай серйозних проблем у економіці, науці та розвитку інноваційної діяльності.

У дослідженні запропоновано висновки та рекомендації щодо коригування річних планів дій виконання середньострокового плану дій уряду до 2020р, впровадження яких може пришвидшити інтеграцію України до ЄС.

Відкрити pdf
аналітика

найближчі події

129 запросов за 0,230 секунд.