«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

19-09-2018
Довкілля

Охорона довкілля та громадяни України. Дослідження практик, цінностей та суджень

Опис

Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Україна має низку зобов’язань реформувати свою екологічну політику та право. Для успішної імплементації важливим чинником є підтримка громадянами тих реформ, які проводяться на виконання Угоди. Це особливо стосується екологічної частини, де питання виконання вимог у сфері довкілля залежать, серед іншого, від екологічної свідомості громадян та їхньої готовності впроваджувати на практиці такі реформи. У цьому контексті державним органам, парламенту, громадським організаціям необхідна інформація щодо готовності громадян підтримувати ті чи інші реформи, а також їхніх настроїв та потреб.

З метою дізнатись ставлення громадян України до довкілля, включаючи окремі аспекти співпраці з ЄС та виконання екологічної складової Угоди про асоціацію Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” замовив у Соціологічної агенції “Fama” опитування щодо ставлення громадян України до довкілля.

Для можливості порівняти отримані результати з результатами опитування про ставлення громадян ЄС до довкілля, що регулярно проводиться Євробарометром, була використана низка запитань Євробарометру та аналогічна методологія. Таке дослідження, з одного боку, дає можливість скласти екологічний портрет громадянина України, з іншого боку, зрозуміти, чи є Україна частиною європейського екологічного простору.

відкрити pdf
аналітика

найближчі події

129 запросов за 0,223 секунд.