«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

01-11-2018
Довкілля

Оцінка впливу на довкілля: рекомендації для суб’єктів господарювання щодо участі громадськості

Опис

18 грудня 2017 року вступив в силу Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» №2059-19 від 23 травня 2017 року. Прийняття цього закону є великою перемогою громадянського суспільства та прогресивних парламентарів і урядовців, які нарешті якісно зрушили реформу екологічної політики в Україні. Закон про ОВД запроваджує перевірений багатолітнім досвідом механізм врахування екологічних міркувань під час прийняття таких важливих рішень, як будівництво атомних станцій, сміттєпереробних заводів чи тваринницьких комплексів. Однією із визначальних рис процедури оцінки впливу на довкілля є раннє і широке залучення громадськості до цієї адміністративної процедури.

У даному матеріалі на гіпотетичному прикладі автор покроково описує етапи оцінки впливу на довкілля, її гравців та їхні ролі із основним акцентом на процедурах участі громадськості. Це видання покликане роз’яснити суб’єктам господарювання вимоги щодо залучення громадськості до процедури оцінки впливу на довкілля, а також детально розібрати обов’язки замовників планованої діяльності і відповідні процедури у цій сфері.

Відкрити pdf
аналітика

найближчі події

130 запросов за 0,684 секунд.