«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

01-07-2018
Довкілля

Оцінка впровадження Люксембурзької декларації в Україні: належне екологічне врядування

Опис

В аналітичному документі викладаються результати моніторингу та оцінки досягнення основних принціпів належного екологічного врядування, а саме, прозорості (відкритості), участі громадськості та стейкголдерів, підзвітності, ефективності та узгодженості, в Україні, як важливої складової впровадження Люксембурзької декларації. Для цілей цього дослідження оцінка стосує­ться переважно повноважень Міністерства екології та природних ресурсів та в частині участі, ефе­ктивності та узгодженості (політики) торкається координації в рамках Уряду, проте не охоплює її в деталях, як і регіональний та місцевий рівень влади, оскільки для цього бракує відкритих джерел. Більш комплексе дослідження може бути виконане на наступному етапі моніторингу. Документ встановлює точки відліку за п’ятьма принципами належного екологічного врядування і включає рекомендації щодо імплементації в Україні Люксембурзької декларації в частині загальних принципів належного екологічного врядування в умовах трансформацій. Аналітичний документ буде цікавий для урядовців, неурядових організацій, експертів.

Автори та редактори:

Ганна Голубовська­Онісімова, ВЕГО «МАМА ­86»

Наталія Андрусевич, РАЦ «Суспільство і довкілля»

Відкрити pdf

Цей аналітичний документ було підготовлено в рамках проекту «Моніторинг та оцінка впроваджен­ня Україною положень Люксембурзької Декларації, що стосуються екологічного врядування».

аналітика

найближчі події

130 запросов за 0,513 секунд.