«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

03-12-2018
Безпека та стабільність

Приборкати Гідру: Як протистояти інформаційній агресії Кремля?

Опис

Це видання є продовженням книги « Слова і війни: Україна у боротьбі з кремлівською пропагандою, яку Інтерньюз-Україна опублікувала у 2017 році за підтримки проекту «Громадська синергія». Тимчасом як у «Словах і війнах» експерти прагнули описати проблему російської інформаційної війни щодо України, у нинішньому виданні надається відповідь на питання, що з цією проблемою робити. Оскільки це питання сьогодні дедалі більше задають у різних країнах, важливо мати перспективу, яка ґрунтується на українському досвіді.

Основою пропозицій є український досвід у глобальному контексті. Для міжнародної аудиторії цей документ може бути корисний передусім тим, як українські експерти підходять до вирішення проблем, з якими Україна зіткнулася раніше, ніж чимало інших країн світу, але які зараз стали глобальними. Для української аудиторії цей документ може бути корисний передусім тому, що було проведено інтерв’ю з багатьма іноземними експертами та проаналізовано закордонні практики — аби українська відповідь не була ізольованою.

відкрити pdf
аналітика

найближчі події

18 Грудня
Наука та технології

Міністерство освіти та науки України, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16.

Круглий стіл «Першочергові заходи для розвитку інноваційної сфери в Україні»

138 запросов за 0,549 секунд.