«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

03-12-2018
Безпека

Приборкати Гідру: Як протистояти інформаційній агресії Кремля?

Опис

Це видання є продовженням книги «Слова і війни: Україна у боротьбі з кремлівською пропагандою», яку Інтерньюз-Україна опублікувала у 2017 році за підтримки проекту «Громадська синергія». Тимчасом як у «Словах і війнах» експерти прагнули описати проблему російської інформаційної війни щодо України, у нинішньому виданні надається відповідь на питання, що з цією проблемою робити. Оскільки це питання сьогодні дедалі більше задають у різних країнах, важливо мати перспективу, яка ґрунтується на українському досвіді.

Основою пропозицій є український досвід у глобальному контексті. Для міжнародної аудиторії цей документ може бути корисний передусім тим, як українські експерти підходять до вирішення проблем, з якими Україна зіткнулася раніше, ніж чимало інших країн світу, але які зараз стали глобальними. Для української аудиторії цей документ може бути корисний передусім тому, що було проведено інтерв’ю з багатьма іноземними експертами та проаналізовано закордонні практики — аби українська відповідь не була ізольованою.

відкрити pdf
аналітика

найближчі події

132 запросов за 0,229 секунд.