«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-01-2019
Транскордонне співробітництво

Рекомендації з удосконалення практики надання та використання допомоги Україні з боку Європейського Союзу в рамках Програми територіального співробітництва Східного партнерства

Опис

У публікації розглядаються організаційні, тематичні, фінансові проблеми та неузгодженості у програмах територіального співробітництва «Молдова-Україна» та «Білорусь-Україна». Зокрема, автори проаналізували етапи:

– підготовки та реалізації Програм

– розробки, відбору та перебігу реалізації проектів-переможців конкурсів, підтриманих в рамках Програм.

У документі також запропоновано рекомендації з удосконалення практики надання та використання допомоги Україні з боку ЄС в рамках програм територіального співробітництва «Молдова-Україна» та «Білорусь-Україна».

відкрити pdf

Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) – це пілотна ініціатива, започаткована Європейською комісією у 2012 році. Програми територіального співробітництва відкривають для країн Східного партнерства (СхП) можливість визначити і спільно вирішувати загальні завдання прикордонних територій, забезпечуючи тим самим сталий економічний і соціальний розвиток на місцевому рівні.

Основна мета Програми EaPTC – розвиток сталого співробітництва прикордонних регіонів для сприяння їх соціально-економічному розвитку. Конкретним завданням Програми визначено зміцнення транскордонних контактів між місцевими органами влади, громадами та організаціями громадянського суспільства для забезпечення розробки спільних рішень загальних проблем соціально-економічного розвитку.

аналітика

найближчі події

130 запросов за 0,212 секунд.