«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

08-03-2017
Захист прав споживачів

Роль уповноваженого державного органу в системі захисту прав споживачів. Аналітичний огляд щодо здійснення в Україні державних функцій захисту прав споживачів (період 1992-2010 рр., період структурних змін 2011, 2014-2017 рр.)

Опис

Захист прав споживачів – це складова частина захисту прав людини. Споживча політика є пріоритетним напрямом економічної та соціальної політики держави, щодо якої повинні працювати всі учасники ринкових відносин. Державна функція захисту прав споживачів спрямована на забезпечення балансу інтересів і прав у рамках тріумвірату держава-споживач-бізнес. У дослідженні розглядається відповідний орган, на який держава покладає обов’язок реалізації функції захисту прав споживачів. Він є головним стержнем у розбудові системи з урахуванням діяльності різних галузей економіки та соціальної сфери в питаннях дотримання та захисту прав споживачів, та забезпечує ефективне функціонування системи на всіх рівнях: національному (загальнодержавному), регіональному, місцевому.

Відкрити pdf

 

аналітика

найближчі події

129 запросов за 0,221 секунд.