«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

06-12-2019
Східне партнерство

Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року (3-е видання)

Опис

Це третє видання щорічного моніторингового звіту «20 ключових досягнень Східного партнерства до 2020 р.», який готує Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Щороку експерти платформи аналізують динаміку досягнення Україною поставлених завдань, надаючи особливу увагу інституційним та процесуальним змінам, відкритості та інклюзивності процесу.

Європейський Союз не вимагає від національних урядів країн СхП офіційного та публічного звітування щодо виконання «20 досягнень Східного партнерства до 2020 року», відтак українські урядові інституції не завжди презентують результати проробленої роботи. Зважаючи на це, моніторинг УНП ФГС СхП є основним альтернативним публічним звітом про участь України у Східному партнерстві.

Формат моніторингу враховує підходи Європейської служби зовнішньої дії ЄС до реалізації власного дослідження виконання 20 досягнень країнами-партнерами. Тому видання УНП ФГС СхП дає гарну можливість порівняння українського треку у виконанні із загальними зведеними показниками ЄС по 6 країнам-партнерам.

Крім моніторингу, експерти Платформи пропонують свої рекомендації щодо посилення результативності та ефективності досягнення поставлених 20 головних цілей Східного партнерства, що створює додатковий практичний вимір для інституцій, які залучені у процес прийняття рішень.

В контексті проведення цьогорічних консультацій ЄС щодо майбутнього Східного партнерства після 2020 року, в поточному виданні зроблено додатковий фокус на пропозиціях щодо посилення співпраці між Європейським Союзом і країнами-парнерами на наступну середньострокову перспективу.

Відкрити pdf

аналітика

найближчі події

134 запросов за 0,399 секунд.