«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

05-03-2020
Вибори
Східне партнерство

Україна-Білорусь: нові виклики та можливості для двосторонніх відносин у 2020-2025 роках

Опис

За період з 2014 по 2019 рр. відносини між Україною та Білоруссю набули нового змісту у політичній площині, який дозволяв двом сусіднім державам доволі ефективно співіснувати, перебуваючи в різних безпекових та економічних інтеграційних просторах.

Українсько-білоруські відносини можна вважати одними з найбільш просунутих серед відносин з сусідами на рівні діяльності двосторонніх органів, особливо у питаннях торгово-економічної кооперації, інфраструктури, транспорту та енергетики. Білоруська дипломатична присутність в Україні майже повністю орієнтована на посилення економічної кооперації двох держав, створення додаткових ринків для білоруської промислової продукції.

Зміст 

1. Модель українсько-білоруського співіснування (2014-2018 рр.)

2. Українсько-білоруський політичний діалог в заручниках передвиборчої лихоманки в Україні (2019 р.)

3. Нові виклики та можливості для двосторонніх відносин в середньостроковій перспективі (2020-2025 рр.)

4. Рекомендації

Цей аналітичний документ підготовлено експертами Ради зовнішньої політики «Українська призма» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Відкрити pdf
аналітика

найближчі події

130 запросов за 0,239 секунд.