«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

05-04-2019
Фінанси

Валютна лібералізація в Україні: крок у Європу

Опис

Валютна лібералізація в Україні – це не лише спрощення ведення бізнесу, а й великий крок із євроінтеграції. В Угоді про асоціацію закладені дві основні базисні речі щодо валютного регулювання: вільний рух капіталу та національний режим доступу до ринків фінансових послуг. Обидві мають фундаментально змінити світ для українського бізнесу та людей.

Але до повноцінного впровадження європейських директив та, відповідно, приєднання до європейського фінансового простору, Україні ще далеко. У цій публікації проаналізовано, як на практиці реалізовано положення Євродиректив про вільний рух капіталу у країнах-членах ЄС – у Польщі, Чехії та Угорщині, а також із чим стикаються підприємці у своїй щоденній діяльності. Автори дослідження також порівняли досвід трьох країн з Україною, адже регулювання в цих країнах сьогодні – це майбутнє України, коли буде впроваджено Угоду про асоціацію. Впровадження відповідних практик має відбутися приблизно до 2020-2021 року.

Відкрити pdf
аналітика

найближчі події

130 запросов за 0,231 секунд.