«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

iconАналіз політики, адвокація та діалог зацікавлених сторін

15

Березеня

Адреса: Великий конференц-зал НАН України, Білий зал (м.Київ, вул.Володимирська, 55)

Час: 14:00-16:30

Круглий стіл “Як гарантувати продовольчу безпеку в Україні: пошук рішень”

15 березня в Національній академії наук України відбудеться обговорення поточної ситуації з продовольчою безпекою в контексті європейської інтеграції України, включаючи основні чинники, які на неї впливають. Експерти також обговорять необхідні кроки для забезпечення доступності повноцінного та якісного харчування для всього населення.

Дискусія стосуватиметься впровадження таких механізмів як державна адресна продовольча допомога малозабезпеченим верствам населення через торгові мережі та фермерські асоціації, а також інші інструменти продовольчої безпеки, які використовуються в світовому та, зокрема, європейському досвіді.

Круглий стіл проводитиме Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується ЄС, співфінансується і виконується Міжнародним фондом «Відродження».

До участі у круглому столі запрошуються представники зацікавлених сторін – відповідальних органів влади, громадських організацій, профспілок, аналітичних центрів, наукових інституцій тощо.

Для участі у заході, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Через обмежену кількість місць у залі організатори залишають за собою право відмовити в участі у разі перевищення цього ліміту.

календар подій

148 запросов за 0,494 секунд.