«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

iconКомунікація та підвищення обізнаності
iconСтатутна діяльність Платформ

03

Квітня

Адреса: м. Львів, готель «Дністер», вул. Яна Матейка, 6

Час: 3 квітня з 14:30 до 18:00, 4 квітня з 9:00 до 15:00, 5 квітня з 9:00 до 13:00

Офіційний громадський орган по контролю за виконанням Угоди про асоціацію проведе своє перше регіональне засідання у Львові

3 квітня у Львові вперше на регіональному рівні збереться Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС* – передбачений Угодою про асоціацію орган громадського контролю за євроінтеграційними реформами. Платформа  складається з представників громадянського суспільства, роботодавців та профспілок з України та ЄС, а водночас є рівним за статусом органом асоціації поряд з тими, що об’єднують депутатів Верховної Ради та європарламентарів, урядовців України та єврокомісарів.

3 квітня разом з представниками від Уряду, Представництва ЄС в Україні та Єврокомісії українські та європейські члени Платформи спільно проаналізують виконання Угоди про асоціацію та окреслять пріоритети європейської інтеграції  України на 2019 рік. За підсумками роботи Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС ухвалить спільну декларацію, де громадянське суспільство з України та ЄС офіційно звернеться до Києва та Брюсселя з оцінкою та пропозиціями щодо виконання Угоди про асоціацію (4 квітня).

З попередніми деклараціями та доповідями Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС можна ознаймитись на сайті Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

5 квітня під егідою Платформи відбудеться захід, відкритий для широкого кола учасників – органів влади, представників бізнесу, громадськості, наукових кіл тощо – конференція «Регіональний вимір європейської інтеграції», на якому говоритимуть про те, як виконується Угода про асоціацію на Львівщині – які можливості з’явилися, де вже є помітні успіхи та що заважає виконанню Угоди про асоціацію на місцевому рівні. Експерти розкажуть про конкурентоспроможність львівського бізнесу на європейських ринках, реформування енергетичного сектора у західному регіоні в контексті  Угоди про асоціацію, впровадження європейських екологічних практик та багато іншого.

Де? м. Львів, готель «Дністер», вул. Яна Матейка, 6

Коли? 3 квітня з 14:30 до 18:00, 4 квітня з 9:00 до 15:00, 5 квітня з 9:00 до 13:00

Спікери:

  • Олена Павленко, президент DiXi Grouр, співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (ПГС)
  • Іван Кульчицький, президент ГО «Агенція Європейський інновацій», член Української сторони ПГС
  • Вячеслав Рой, голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України,член Української сторони ПГС
  • Еймонн Прендергаст, політичний радник, Представництво ЄС в Україні
  • Крістоф Куарез, представник Французької демократичної конфедерації праці, член Європейської сторони ПГС
  • Фредерік Рішенер, Європейська Комісія, Генеральний директорат з питань зайнятості, соціальних справ та інклюзивності (tbc)
  • Джарміла Дубравська, представниця Словацької агропромислової палати, член Європейської сторони ПГС
  • Юлія Гаряча, керівник експертної групи з питань співробітництва в окремих секторах економіки Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції
  • Олена Лобченко, державний експерт Директорату розвитку ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України

Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад)

Контактна особа з питань організації заходу: секретар Української сторони Платформи Марія Купріс (eu.ua.platform@gmail.com).

Довідкова інформація:

*Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС – орган, який створений відповідно до Угоди про асоціацію та представляє інтереси громадянського суспільства України та ЄС. Це один з чотирьох спеціальних органів, які створені в рамках Угоди про асоціацію, для сприяння її виконанню та моніторингу цього процесу. Інші органи – Парламентський комітет асоціації (об’єднує представників Верховної Ради та Європарламенту) та Рада асоціації (об’єднує представників Уряду України, Ради ЄС та Єврокомісії). Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС може надавати рекомендації Раді асоціації, а Парламентський комітет асоціації має здійснювати регулярні контакти з представниками Платформи громадянського суспільства для отримання їхньої думки щодо досягнення цілей Угоди. Від Української сторони до Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС входять 15 членів – представників громадських об’єднань, профспілок та роботодавців. Під їх егідою в Україні діють понад 250 неурядових організацій. Зі сторони ЄС до Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС входять 15 представників з Європейського економічного й соціального комітету (ЕКОСОК).

календар подій

публікації

153 запросов за 0,503 секунд.