«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

iconНавчання

23

Квітня

Адреса: м. Одеса, готель Milano, Червоний провулок, 1

Час: початок о 9.45

Тренінг зі стратегічної екологічної оцінки для органів місцевого самоврядування та громадськості, Одеса

23 квітня 2019 року у Одесі Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) проведе тренінг, присвячений запровадженню в Україні інституту стратегічної екологічної оцінки. Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) – це процедура визначення, опису та оцінювання наслідків для довкілля та здоров’я населення від реалізації державних програм планування. СЕО проводиться під час розробки документів держпланування до їхнього затвердження та передбачає етапи визначення обсягу досліджень СЕО, підготовки звіту з СЕО, проведення громадських обговорень та ін.

До участі у тренінгу запрошуються представники органів місцевого самоврядування та громадськості, які бажають розібратися у деталях нового механізму та навчитися правильно його використовувати на користь собі, громаді та довкіллю. Під час заходу учасники дізнаються про те, коли вимагається проведення процедури СЕО, її етапи, а також роль громадськості у цьому процесі.

Де? м. Одеса, готель Milano, Червоний провулок, 1

Коли? 23 квітня 2019 року. Початок заходу о 9.45

Для участі в заході обов’язковою є реєстрація до 10 квітня 2019 року та її підтвердження від ЕПЛ: http://bit.ly/2uuKxhb

Листи про результати відбору та підтвердження участі будуть надіслані заявникам протягом 11-12 квітня 2019 року. Учасників, що отримають підтвердження участі, ЕПЛ забезпечить безкоштовним харчуванням під час тренінгу, а також квитками до та з місця проведення заходу до міста проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:

natalia.kuts1@gmail.com, тел. (032) 225 76 82 до Наталії Куць, керівника проекту «Активізація європейських екологічних процедур ОВД та СЕО в Україні».

Довідкова інформація: 12 жовтня 2018 року вступив в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» – процедуру, яка передбачає оцінку наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виконання документів державного планування. СЕО спрямована на забезпечення сталого розвитку держави. Це передбачає забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування.

Цей захід буде проведено за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

календар подій

157 запросов за 1,601 секунд.