«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

дайджести

Період публікації
Автор
Ключові слова
13-03-2019
Рада зовнішньої політики «Українська призма»

EaP Think Bridge: Сможет ли украинский суд избавится от титула лидера общественного недоверия?

За пять лет после Революции Достоинства произошли колоссальные изменения в судебной системе Украины, приняты ключевые законы, формируются новые органы. Тем не менее эксперты считают, что из всех «Двадцати достижений Восточного партнерства до 2020 года» прогресс в этой сфере наиболее скромный. В Молдове тем временем тестировали другую систему – избирательную. Эксперты считают, что во многом именно из-за новой смешанной системы парламентские выборы в стране не принесли долгожданного спокойствия.

06-03-2019
Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»

Довкілля і клімат інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (лютий 2019)

Єврокомісія оприлюднила результати прогресу виконання державами-членами ЄС вимог директив у водній сфері за останні шість років. Євросоюз закликав до посилення глобальної відповідальності за зміну клімату.

28-02-2019
Громадська синергія

Дайджест новин з європейської інтеграції, ЄС та Східного партнерства за 4-24 лютого

У цьому дайджесті ви дізнаєтесь про євроінтеграційні зміни в законодавстві України у лютому, результати виконання Угоди про асоціацію в 2018 році, останні соцопитування серед українців про підтримку європейської інтеграції України та інші євроінтеграційні новини.

190 запросов за 0,483 секунд.