«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

дайджести

Період публікації
Автор
Ключові слова
11-05-2019
Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»

Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (квітень 2019)

У квітні Європейська Комісія опублікувала Комюніке щодо імплементації екологічної політики в державах-членах ЄС, а також оприлюднила четвертий звіт про функціонування Енергетичного Союзу. На законодавчому порядку денному європейських інституцій були питання реформування Спільної аграрної політики.

10-05-2019
Рада зовнішньої політики «Українська призма»

EaP Think Bridge: Время “Ze” В Украине

Ошеломительная победа комика Владимира Зеленского на президентских выборах в Украине продемонстрировала острый запрос на лидеров извне старой системы. А у соседей снова забеспокоились: не уйдет ли такой общественный запрос на экспорт?

05-04-2019
Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»

Довкілля і клімат інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (березень 2019)

У березні підійшов до логічного завершення процес ухвалення законодавчих заборон на використання в ЄС одноразових пластикових виробів– Європейським Парламентом ухвалено відповідні зміни. Європейська Комісія оприлюднила Звіт про виконання Плану дій з циркулярної економіки, а Євростат – статистичні дані про переробку відходів в ЄС.

186 запросов за 0,514 секунд.