«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

28-02-2019
Громадська синергія

Дайджест новин з європейської інтеграції, ЄС та Східного партнерства за 4-24 лютого

Опис

У лютому в Україні набули чинності зміни до Конституції, які закріплюють курс України на членство в Європейському Союзі та НАТО. Згідно з останніми соцопитуваннями, 57,1% українців підтримали би вступ України до ЄС на референдумі, а 54% вважають важливим для майбутнього президента продовжувати курс на євроінтеграцію. У цьому ж місяці було опубліковано урядовий звіт щодо виконання Угоди про асоціацію – відповідно до його результатів, Україна виконала 52% завдань за Угодою про асоціацію, запланованих на 2018 рік. Загальний же прогрес виконання Угоди склав 42%.

У Раді ЄС визначились зі сферами, які ЄС може підтримати в районах, що постраждали від блокування Росією Керченської протоки. В ЄС також узгодили поправки до газової директиви, які стосуються проекту «Північний потік-2». В свою чергу Україна, Чорногорія, Албанія та Норвегія приєднались до санкцій ЄС проти Росії та осіб, причетних до виборів в ОРДЛО.

Наприкінці дайджесту – огляд публікацій, що виходили за підтримки проекту «Громадська синергія», а також досліджень закордонних аналітичних центрів.

Відкрити дайджест
дайджести
135 запросов за 0,485 секунд.