«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

06-06-2019
Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»

Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (травень 2019)

Опис

У травні основна увага в ЄС була прикута до виборів в Європейський Парламент, в оновленому складі якого «зелені» покращили свої позиції, одержавши більшу кількість мандатів. Процес законотворчості увінчався прийняттям нових правил щодо заборони використання одноразових пластикових виробів, модернізації екологічного звітуваннята особливостей використання на ринку ЄС добрив.

Опубліковано звіти про забруднюючі речовини в європейських моряхта оцінювання стану екосистем в ЄС. У травні оприлюднено результати Євробарометру, в рамках якого проведено опитування європейців про їх ставлення до біорізноманіття, а також започатковано ініціативу з чистого повітря в школах.

У рамках кліматичної політики відбувся діалогз проведення майбутніх кліматичних міжнародних переговорів (СОР-25), а в пакеті «Чиста енергія для всіх»прийнято решту необхідних актів. Опубліковано індикатор щодо загальної кількості дозволів, дані інвентаризації викидів парникових газівв ЄС та викиди СО2 від спалювання викопного палива.

У травні щорічно відбувається одна з найбільших європейських екологічних ініціатив – Зелений тиждень ЄС, що об’єднує низку заходів, серед яких і нагородження проектів-переможців Програми LIFE.

відкрити pdf
дайджести

найближчі події

122 запросов за 0,494 секунд.