«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

01-10-2017
Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»

Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (вересень 2017)

Опис

У вересні інтерес громадськості викликала доповідь Президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про бачення майбутнього ЄС до 2025 р., його розбудови як демократичного та сильного гравця на міжнародній і регіональній арені.

В європейських інституціях тривала робота щодо впровадження екологічної складової в макро-регіональні стратегії, удосконалення законодавства з питань енергоефективності, щодо ряду питань розпочаті консультації з громадськістю.

Вийшла у світ низка звітів, зокрема, щодо використання озоноруйнівних речовин, землекористування та їх впливу на довкілля.

У кліматичному секторі відбулась консолідація зусиль європейських інституцій з містами і регіонами, громадянським суспільством та екологічними асоціаціями у сфері запобігання зміні клімату, затверджено відповідні інвестиційні пакети. Представники наукового, промислового та неурядового секторів провели експертне обговорення майбутнього системи торгівлі викидами.

Цього разу темою місяця є забруднення шумом та його вплив на здоров’я людини. Шум займає друге місце серед усіх екологічних факторів, що негативно впливають на здоров’я населення. Зокрема Ви довідаєтесь і про заходи з попередження забруднення шумом в ЄС.

І на завершення, знайомимо Вас з Європейською Комісією, як вищим виконавчим органом ЄС, та рішеннями, як джерелами права ЄС.

Цей огляд було підготовлено в рамках проекту “Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні” за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Його зміст є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» та Експертно-дорадчого центру «Правова аналітика» і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Відкрити pdf
дайджести

найближчі події

122 запросов за 0,211 секунд.