«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці

Організація-виконавець:

Громадська організація «Агенція європейських інновацій»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Для розвинутих демократій інноваційна політика – це інструмент ефективного та продуктивного використання інтелектуальних та технічних  можливостей. Наразі українська національна інноваційна політика формується фрагментарно, що має наслідком часткове використання можливостей Угоди про асоціацію та лише часткове наближення до рівня використання інновацій за стандартами ЄС.

Саме тому головною метою проекту “Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці” є формування сталих механізмів співпраці між громадським серидовищем, проєвропейськими експертами, представниками урядових структур. Це посприяє напрацюванню ефективних інструментів для розвитку національної політики в сфері інновацій з урахуванням можливостей асоціації до програми Горизонт 2020 та оцінки викликів щодо участі у наступній Рамковій програмі HORIZON EUROPE.

Проект має потенціал значним чином розширити розуміння громадськості щодо можливостей з підтримки інновацій, які дають інструменти Східного партнерства. Увага суспільства до цих питань збільшить потенціал адвокаційних кампаній в національній інноваційній політиці і пришвидшить імплементацію євроінтеграційних змін в цій сфері.

Листівка проекту Підсумкова брошура
грантові проекти

найближчі події

182 запросов за 0,243 секунд.