«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці

Організація-виконавець:

Громадська організація «Агенція європейських інновацій»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Для розвинутих демократій інноваційна політика – це інструмент для ефективного та продуктивного використання інтелектуальних та технічних  можливостей. Наразі українська національна інноваційна політика формується фрагментарно, що має наслідком часткове використання можливостей Угоди про асоціацію та лише часткове наближення рівня використання інновацій до стандартів ЄС.

Саме тому головною метою проекту “Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці” є формування сталих механізмів співпраці між громадським серидовищем, проєвропейськими експертами, представниками урядових структур. Це посприяє напрацюванню ефективних інструментів для розвитку національної політики в сфері інновацій з урахуванням можливостей асоціації до програми Горизонт 2020 та оцінки викликів щодо участі у наступній Рамковій програмі HORIZON EUROPE.

Проект має потенціал значним чином розширити розуміння громадськості про можливості, які дають інструменти Східного Партнерства для підтримки інновацій.Увага суспільства до цих питань збільшить потенціал адвокаційних кампаній в національній інноваційній політиці і пришвидшить імплементацію євроінтеграційних змін в цій сфері.

Листівка проекту

 

НОВИНИ

Експерти розповіли, що стримує Україну від переходу на нові технології в інфраструктурі, енергетиці та виробництві

Матеріали круглого столу «Розвиток цифрових сервісів української науки та можливості співпраці із цифровими платформами Європейського дослідницького простору»

Матеріали семінару-дискусії «Першочергові заходи для розвитку інноваційної сфери в Україні»

 

ПОДІЇ

Круглий стіл “Синхронізація дій уряду та бізнесу щодо розвитку Індустрії 4.0 в Україні”

Круглий стіл «Розвиток цифрових сервісів української науки та можливості співпраці із цифровими платформами Європейського дослідницького простору»

Круглий стіл «Розвиток цифрових сервісів української науки та можливості співпраці із цифровими платформами Європейського дослідницького простору»

Семінар-дискусія “Першочергові заходи для розвитку інноваційної сфери в Україні”

грантові проекти

146 запросов за 0,531 секунд.