«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Активізація європейських екологічних процедур ОВД та СЕО в Україні

Організація-виконавець:

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Екологічна складова Угоди про асоціацію вимагає від України значних кроків у напрямку покращення стану довкілля. Тому запровадження в Україні європейських інструментів оцінки впливу на довкілля (ОВД) та стратегічної екологічної оцінки (СЕО) стало першочерговими євроінтеграційними кроками, які є зобов’язанням України за низкою міжнародних угод та Угодою про асоціацію. На даний момент вже є видимі результати, втім, на жаль, розуміння зацікавлених сторін щодо шляхів усунення труднощів, які безумовно виникають при реалізації такої системної реформи, досить низьке.

Наразі існує запит з боку органів місцевого самоврядування, зокрема об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які також мало знають про нову процедуру ОВД. Даний проект має на меті насамперед проведення інформаційних та навчальних заходів, аби посилити спроможність громадськості впливати на ефективну реалізацію європейської процедури оцінки впливу на довкілля.

Проект посприяє покращенню міжнародного іміджу України, як країни, де діють європейські принципи ведення бізнесу з врахуванням екологічних стандартів.

Підвищення рівня обізнаності громадськості з можливостями їх участі в процедурах ОВД та СЕО, в довгостроковій перспективі підсилить їх спроможність впливати на імплементацію взятих Україною зобов’язань.

Дайджест новин по СЕО

Вебінари проекту

публікації проекту

Аналітика
Довкілля
Аналітика
Довкілля
Аналітика
Довкілля

новини проекту

20-09-2018
Довкілля
12-11-2018
Довкілля
29-11-2018
Довкілля
грантові проекти

найближчі події

194 запросов за 0,250 секунд.