«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Аналітична підтримка та адвокація секторальних євроінтеграційних реформ визначених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС

Організація-виконавець:

Громадська організація «Український центр Європейської політики»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Угода про асоціацію передбачає комплексний та системний підхід до зміни державної політики та наближенню її до стандартів Європейського Союзу. Євроінтеграційні процеси, що зараз відбуваються в Україні, здійснюються з різною швидкістю, якістю та рівнем наближення національного законодавства до норм ЄС. Якщо оцінити загальний поступ в євроінтеграційному напрямку, то його загальною характеристикою може стати низький темп імплементації взятих на себе Україною зобов’язань.

В процесі здійснення моніторингової та адвокаційної діяльності експерти УЦЄП ідентифікували  ряд важливих сфер, в яких спостерігається особливо повільний прогрес наближення до встановлених Угодою про асоціацію зобов’язань з боку України.

Проект спрямовано на створення серії якісних та прикладних адвокаційно-аналітичних матеріалів та подальшого проведення ряду публічних обговорень, з метою налагодження фахового діалогу між ключовими зацікавленими сторонами у шести секторах, визначених Угодою про асоціацію.

Очікується, що виконання проекту призведе до створення неформальних комунікаційних майданчиків серед ключових зацікавлених сторін, а також  сприятиме прискоренню наближення законодавства України до стандартів ЄС.

публікації проекту

Аналітика
Митниця
Аналітика
Транспорт
Аналітика
Державна допомога
грантові проекти

найближчі події

179 запросов за 0,372 секунд.