«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019

Аналіз діяльності органів суддівського врядування в країнах Східного партнерства – Грузії, Молдови та України

Організація-виконавець:

ГО “Фундація DEJURE”

Період проекту:

15-03-2019 - 01-09-2019

Опис проекту

На сьогодні загальна характеристика, яку можна надати судовій системі України – це недовіра від громадян, прозорість та асоціювання судів з високими корупційними ризиками та незавершеними справами топ-корупціонерів.

В рамках реалізації проекту буде проведено порівняльний аналіз діяльності та стану реформування органів суддівського врядування в трьох країнах Східного партнерства (Україні, Молдові, Грузії) з орієнтацією на виконання «20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 року». Експертне дослідження буде здійснено фахівцями зі згаданих країн і допоможе напрацювати спільних документ для адвокатування необхідних змін на законодавчому рівні.

Втілення проекту допоможе визначити ключові проблеми в роботі суддівського врядування та запропонувати напрацювання для їх вирішення, а також ознайомить широку громадськість з відповідністю судової гілки влади вимогам та нормам ЄС.

Реалізація відбувається спільно з проектом Центру політико-правових реформ. 

грантові проекти

найближчі події

164 запросов за 0,236 секунд.