«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

03-07-2018

Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери

Організація-виконавець:

Громадська організація «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив»

Період проекту:

01-07-2017 - 31-12-2017

Опис проекту

Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ) є однією з цілей Урядової Стратегії розвитку до 2020 року. Для її успішної реалізації необхідно залучати МСБ до розробки регіональних програм розвитку, підвищити рівень взаємодії та довіри між стейкхолдерами. Однак, недосконалість законодавства заважає проведенню дієвих переговорів між МСБ та органами влади, що суперечить положеннями Угоди про асоціацію та Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Щоб знайти шляхи вирішення цієї проблеми, експерти проекту проаналізували українське й міжнародне законодавство та провели ряд круглих столів в регіонах України. Заходи об’єднали представників малого та середнього бізнесу, органів місцевої влади, членів національних і регіональних бізнес-об’єднань, підприємців та представників громадських організацій. Вони обговорили комунікацію між МСБ і владою, а також розробили рекомендації для удосконалення переговорних процесів при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери.

новини проекту

06-09-2017
Малий та середній бізнес
24-10-2017
Малий та середній бізнес
Соціальна політика
25-09-2017
Малий та середній бізнес
Соціальна політика
грантові проекти

найближчі події

172 запросов за 0,250 секунд.