«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Громадський моніторинг співпраці України та ЄС у безпековій сфері

Організація-виконавець:

Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Безпекова політика – один із напрямків Угоди про асоціацію, який в поточних внутрішньо та зовнішньополітичних умовах України потребує особливої уваги. Натомість, досить низькою є залученість України до вирішення безпекової проблеми, а також інтеграція в процес реалізації спільної політики безпеки і оборони ЄС. Більше того, відсутність інформації про виконання зобов’язань України в рамках спільної політики безпеки та оборони не дозволяє аналізувати стан виконання Угоди про асоціацію та рівень наближення до пріоритету № 12 Східного партнерства.

Завданням даного проекту є комплексний аналіз співробітництва Україна з ЄС в безпековій сфері.

Це посприяє наближенню безпекової політики України до норм Угоди про асоціацію та цілей, визначених програмою Східного партнерства до 2020 р.

Фахова експертиза та розробка аналітичного звіту в рамках даного проекту стане змістовним внеском в планування державної політики в безпековій сфері; підвищить поінформованость та залученість громадськості до питань безпеки; дозволить зрозуміти ризики та можливі наслідки невиконання взятих Україною на себе зобов’язань у цій сфері.

грантові проекти

найближчі події

169 запросов за 0,242 секунд.