«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018
Безпека та стабільність

Громадський моніторинг співпраці України та ЄС у безпековій сфері

Організація-виконавець:

Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Безпекова політика – один із напрямків Угоди про асоціацію, який в поточних внутрішньо та зовнішньополітичних умовах України потребує особливої уваги. Натомість залученість України до вирішення безпекової проблеми, а також інтеграція в процес реалізації спільної політики безпеки і оборони ЄС на сьогодні є досить низькою. Більше того, відсутність інформації та про стан виконання зобов’язань України в рамках спільної політики безпеки та оборони не дозволяє аналізувати стан виконання Угоди про асоціацію та рівень наближення до пріоритету № 12 Східного партнерства.

Завданням даного проекту є комплексний аналіз співробітництва Україна – ЄС в безпековій сфері. Це посприяє наближенню безпекової політики України до норм Угоди про асоціацію та цілей, визначених програмою Східного партнерства 2020.

Фахова експертиза та розробка аналітичного звіту в рамках даного проекту стане змістовним внеском в планування державної політики в безпековій сфері,  підвищить поінформованость та залученість громадськості в питання безпеки та дозволить зрозуміти ризики та можливі наслідки невиконання взятих Україною на себе зобов’язань в цій області.

 

МАТЕРІАЛИ ПРОЕКТУ

Військова євроінтеграція: як Україна виконує свої безпекові зобов’язання за угодою з ЄС

 

ПОДІЇ

Громадський моніторинг співпраці України та ЄС у сфері безпеки

грантові проекти

найближчі події

135 запросов за 0,483 секунд.