«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Інтеграція України в Єдиний Цифровий ринок ЄС: перетворення перешкод на вікна можливостей

Організація-виконавець:

Міжнародна громадська організація «Європейська медіа платформа»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

В рамках наближення України до стандартів ЄС, що передбачені Угодою про асоціацію, важливе місце займає гармонізація цифрових ринків Східного партнерства та захист споживачів в контексті кібербезпеки та персональних даних. З 2014 року було здійснено 3 спроби ухвалити дорожню карту щодо наближення законодавства України до норм права ЄС, які так і не увінчалися успіхом. В той же час ключові стейкхолдери в цій сфері демонструють глибоке розуміння потреб та пріоритетів, що досі, на жаль, не було трансформовано в конкретні зміни, які б допомогли інтегруватися до Єдиного Цифрового ринку ЄС (DSM) з усіма його перевагами.

Даний проект є логічним продовженням попередніх напрацювань з теми інтеграції України в Єдиний цифровий ринок ЄС. Попередньо вже було розроблено аналітичну записку “Якою має бути Дорожня карта з наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері телекомунікацій (електронних комунікацій)?”, яка допоможе підсилити адвокаційну кампанію необхідних політичних та законодавчих змін.

В рамках реалізації проекту буде підготовлено аналітичні матеріали та інфографіки, які обґрунтовуватимуть необхідні зміни на законодавчому рівні.

Головним результатом та здобутком даного проекту варто вважати актуальність змін на державному рівні, адже чинна редакція Угоди про асоціацію має бути переглянута на предмет адаптації вітчизняного законодавства до норм, які вже не діють. Інформування громадськості, робота зі стейкхолдерами та фаховий моніторинг змін до законодавства та їх відповідності до вимог ЄС дозволять наблизити Україну до амбітної цілі інтеграції в Єдиний цифровий ринок ЄС.  

 

ПУБЛІКАЦІЇ, ПОВ’ЯЗАНІ З ТЕМОЮ

Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку ЄС

грантові проекти

найближчі події

163 запросов за 0,234 секунд.