«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Моніторинг озеленення економіки при реалізації Угоди про асоціацію України з ЄС

Організація-виконавець:

Громадська організація «Інститут зеленої економіки»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Питання озеленення економіки включено до порядку денного багатьох країн, а в умовах євроінтеграційних процесів для України воно набрало ще більшої актуальності. Головним завданням цієї частини Угоди про асоціацію є подолання асиметричного впливу економічного зростання на стан довкілля. Відповідно, існує необхідність здійснення моніторингу та оцінювання прогресу економічних реформ в окремих секторах України.

В рамках даного проекту передбачено порівняльний аналіз європейських індикаторів з акцентом на визначення, які з них найбільшою мірою адаптовані до України. Передусім робота над їх удосконаленням й запровадженням у різних секторах економіки у промисловості має на меті ознайомлення промисловців та підприємців з дієвими механізмами аналізу рівня «озеленення» власних технологічних процесів.

Як результат, діяльність в рамках проекту сприятиме підвищенню поінформованості представників органів державної влади та громадськості щодо розвитку озеленення економіки. Обізнаність з ефективним використанням природних ресурсів, мінімізацією відходів та забруднень, допоможе оновленню бізнес-моделей на основі продуктивних екологічно безпечних технологій.

грантові проекти

найближчі події

163 запросов за 0,233 секунд.