«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018
Довкілля та зміна клімату

Моніторинг озеленення економіки при реалізації Угоди про асоціацію України з ЄС

Організація-виконавець:

Громадська організація «Інститут зеленої економіки»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Питання озеленення економіки включено до порядку денного багатьох країн, а в умовах євроінтеграційних процесів для України воно набрало ще більшої актуальності. Головним завданням цієї частини Угоди про асоціацію є подолання асиметричного впливу економічного зростання та стану довкілля. Таким чином можна помітити, що існує необхідність здійснення моніторингу та оцінювання прогресу економічних реформ у окремих секторах та економіки України.

В рамках даного проекту наразі проводиться порівняльний аналіз європейських індикаторів з акцентом на визначення, які з них найбільшою мірою адаптовані до України. Передусім робота над їх удосконаленням й запровадженням у різних секторах економіки у промисловості має на меті ознайомлення промисловців та підприємців з дієвими механізмами аналізу рівня «озеленення» власних технологічних процесів.

Як результат, діяльність в рамках проекту принесе насамперед загальне підвищення поінформованості представників органів державної влади та громадськості щодо розвитку озеленення економіки. Обізнаність з ефективним використанням природних ресурсів, мінімізацією відходів та забруднень,посприяє  оновленню бізнес-моделей на основі продуктивних екологічно безпечних технологій.

 

НОВИНИ

Дослідження в рамках проекту фонду «Відродження»

Моніторинг «озеленення» економіки

Круглий стіл “Зелена економіка в Угоді про Асоціацію України з ЄС”

8 лютого 2019 року відбувся круглий стіл «ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА В УГОДІ ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНИ З ЄС»

грантові проекти

143 запросов за 0,499 секунд.