«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Моніторинг та підтримка виконання Угоди про асоціацію у сфері руху капіталів та фінансових послуг

Організація-виконавець:

Громадська організація «Центр економічної стратегії»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Обмежені можливості для руху капіталу та фінансових послуг – одна з проблем низького рівня інвестицій в Україні. Попри те, що вже було знято частину обмежень,  в цій сфері, проблема залишається актуальною. Значним поступом стало прийняття закону “Про валюту”. Надалі свій Євроінтеграційний курс Україна має продовжити поглибленням відповідних регулювань на державному рівні згідно з директивами та нормами Європейського Союзу.

Даний проект має на меті здійснення моніторингу стану регулювання руху капіталів та фінансових ринків включно із його наближенням до вимог  Угоди про асоціацію.

Дослідження складатиметься із 2 частин:

Перша частина – оцінка нового нормативного регулювання після введення в дію Закону «Про валюту та валютні операції».

Друга частина – аналіз європейського регулювання та практик зовнішньоекономічних операцій в європейських країнах (включно із сase studies «нових» країн ЄС).

За результатами дослідження буде надана оцінка стану оновленого валютного регулювання в Україні після прийняття нового закону «Про валюту та валютні операції» та відповідність нового регулювання умовам Угоди про Асоціацію.

 

 

 

 

 

 

 

грантові проекти

найближчі події

179 запросов за 0,243 секунд.