«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019

Мости Східного партнерства: посилення міжнародного та регіонального компоненту інформаційно-комунікативної діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

Організація-виконавець:

Громадська організація «Рада зовнішньої політики «Українська призма»

Період проекту:

01-05-2019 - 30-10-2019

Опис проекту

Політика Східного партнерства – головний інструмент роботи з країнами-сусідами ЄС, який допомагає втілювати демократичні практики ЄС в країнах-партнерах та пропонує ряд можливостей для їх розвитку.

Попередній досвід діяльності Ради зовнішньої політики “Українська призма” продемонстрував потребу інформування громадськості в регіонах про можливості для України в рамках Східного партнерства (СхП), адже розуміння роботи дієвих механізмів СхП та власне їх використання досить низькі. Таким чином, даний проект є логічним продовженням проекту “Мости Східного партнерства: посилення поінформованості”, що раніше реалізовувався “Українською призмою” в цьому тематичному полі.

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності населення з наявними інструментами СхП, а також з результатами імплементації Україною “20 досягнень Східного партнерства до 2020 року”.

В рамках аналітичної діяльності буде здійснено моніторинг використання інструментів СхП та безпосередньої діяльності всіх країн-партнерів.

Шляхом імплементації даного проекту, очікується зростання ефективної участі цільових груп проекту в програмах СхП та використання ними експертних джерел інформування про стан виконання Україною розробленої ЄС стратегії.

публікації проекту

Дайджести
Дайджести
Дайджести
грантові проекти

найближчі події

22 Жовтня
Безпека

«Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ

Ре-візія історії: російська історична пропаганда та Україна

170 запросов за 0,551 секунд.