«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019

Мости Східного партнерства: посилення міжнародного та регіонального компоненту інформаційно-комунікативної діяльності Української національної платформи

Організація-виконавець:

Громадська організація «Рада зовнішньої політики «Українська призма»

Період проекту:

01-05-2019 - 30-10-2019

Опис проекту

Політика Східного партнерства – це не тільки про стосунки на найвищому державному рівні, але й про розвиток громадянського суспільства та широкі можливості для співпраці між громадянами України, Грузії, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Білорусі та ЄС. Відтак УНП ФГС СхП спрямовувала свою діяльність на посилення поінформованості українців, а також громадян країн СхП та ЄС про Східне партнерство, його програми та переваги для кожної країни.

Команда «Української призми» разом з представниками аналітичних центрів з шести країн СхП  протягом 2018-2019 років підготувала 15 номерів двомовного щомісячного аналітичного Дайджесту EaP Think Bridge. Читачі Дайджесту – понад 6 тисяч контактів з країн СхП та ЄС – мали можливість регулярно та комплексно отримувати інформацію про ситуацію в регіоні.

Також експерти проєкту провели інформаційно-просвітницькі семінари у Чернівцях, Одесі, Чернігові та Харкові для 82 громадських активістів, посадовців, освітян та молоді з усіх регіонів України. Завдяки семінарам мешканці регіонів дізнались про діяльність УНП та політику СхП – де шукати партнерів та ресурси для своїх проєктів в Україні, СхП та ЄС.

Таким чином, даний проект є логічним продовженням проекту “Мости Східного партнерства: посилення поінформованості”, що раніше реалізовувався “Українською призмою” в цьому тематичному полі.

публікації проекту

Дайджести
Дайджести
Дайджести
грантові проекти

найближчі події

162 запросов за 0,231 секунд.