«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019

Мости Східного партнерства: посилення міжнародного та регіонального компоненту інформаційно-комунікативної діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

Організація-виконавець:

Громадська організація «Рада зовнішньої політики «Українська призма»

Період проекту:

01-05-2019 - 30-10-2019

Опис проекту

Політика Східного партнерства – головний інструмент роботи з країнами-сусідами ЄС, який допомагає втілювати демократичні практики ЄС в країнах-партнерах та пропонує ряд можливостей для їх розвитку.

Попередній досвід діяльності Ради зовнішньої політики “Українська призма” продемонстрував потребу інформування громадськості в регіонах про можливості для України в рамках Східного партнерства (СхП), адже розуміння роботи дієвих механізмів СхП та власне їх використання досить низькі. Таким чином, даний проект є логічним продовженням проекту “Мости Східного партнерства: посилення поінформованості”, що раніше реалізовувався “Українською призмою” в цьому тематичному полі.

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності населення з наявними інструментами СхП, а також з результатами імплементації Україною “20 досягнень Східного партнерства до 2020 року”.

В рамках аналітичної діяльності буде здійснено моніторинг використання інструментів СхП та безпосередньої діяльності всіх країн-партнерів.

Шляхом імплементації даного проекту, очікується зростання ефективної участі цільових груп проекту в програмах СхП та використання ними експертних джерел інформування про стан виконання Україною розробленої ЄС стратегії.

публікації проекту

Дайджести
Дайджести
Дайджести
грантові проекти

найближчі події

162 запросов за 0,504 секунд.