«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектора у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Організація-виконавець:

Громадська організація «Інститут регіонального розвитку»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Процес імплементації Угоди про асоціацію на національному рівні не відображає ситуацію, що складається в регіонах. Сектор енергетики та енергоефективності не став винятком. Угода про асоціацію прямо не визначає зобов’язань регіональних органів влади, тому діяльність реалізовується відповідно до положень чинних нормативно-правових актів центрального рівня.

В регіонах України виникає опір до реалізації євроінтеграціних реформ, що часто спричинений низькою проінформованістю як про переваги та можливості, так і про зобов’язання, що передбачені Угодою про асоціацію.

Метою проекту “Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектору у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС” є прискорення реалізації реформ у Львівській, Тернопільській, Чернігівській та Харківській областях через ефективну адвокацію та взаємодію з органами місцевої влади у сфері енергоефективності.

Проект передбачає аналітичну роботу, розробку рекомендацій щодо впровадження директиви ЄС та реформування енергетичної політики на регіональному рівні для ключових стейкхолдерів (депутатів обласних/місцевих рад, працівників виконавчих органів, що формують і реалізують політику в сфері енергоефективності для розвитку областей, міст, ОТГ).

В довгостроковій перспективі проект стане вагомою частиною в імплементації Угоди про асоціацію на місцевому рівні.

грантові проекти

найближчі події

162 запросов за 0,227 секунд.