«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

03-07-2018

Практики роботи Мінсоцполітики із забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці в контексті імплементації відповідних директив Ради ЄС

Організація-виконавець:

Громадська організація «Бюро соціальних та політичних розробок»

Організація-партнер:

Київський інститут гендерних досліджень, ГО «Трудові ініціативи», Конфедерація вільних профспілок України, Науково-дослідницький інститут праці і зайнятості населення Міністертсва соціальної політики України і НАН України

Період проекту:

01-04-2017 - 31-12-2017

Опис проекту

Рівні права жінок і чоловіків на зайнятість та працю відіграють важливу роль у забезпеченні рівності їхніх прав та можливостей загалом. За даними Держстату,між чоловіками та жінками в Україні існує значний гендерний розрив в оплаті праці. Серед жінок спостерігається вищий рівень безробіття та маргінальної зайнятості, вони залежні від соціальної допомоги, мають ускладнений доступ до отримання кредитів тощо. Змінити цю ситуацію можливо завдяки впровадженню шести антидискримінаційних Директив ЄС відповідно до Угоди про асоціацію.

В рамках проекту експерти ГО «Бюро соціальних та політичних розробок» та його партнери проаналізували стан справ із недискримінацією за статтю у сферах, що охоплюють Директиви та процес їх імплементації в Україні.

Метою проекту було сприяти запровадженню рівності на ринку праці й доступу до соціальних послуг і допомоги, спираючись на консультації і передовий європейський досвід ефективного державного управління.

грантові проекти

найближчі події

163 запросов за 0,228 секунд.