«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019
Безпека та стабільність

(Ре)візія історії: викриття історичної складової кремлівської інформаційної війни

Організація-виконавець:

Громадська організація «Інтерньюз-Україна»

Період проекту:

15-03-2019 - 01-09-2019

Опис проекту

Поширення антизахідної та антидемократичної риторики стало типовим явищем з боку російських пропагандистів з початку окупації Криму та війни на сході України. Одним із основних інструментів інформаційної війни стали історичні маніпуляції, що стосуються ролі Росії в контексті української минувщини.

Проект “(Ре)візія історії: викриття історичної складової кремлівської інформаційної війни” має на меті викриття та розвінчання таких історичних маніпуляцій та протистояння інформаційній війні з Росією шляхом розвінчування історичних міфів.

Проект допоможе виявити ключові меседжі та історичні наративи, що поширюються в рамках російської пропаганди. Шляхом моніторингу найпоширеніших російських  історичних міфів та аналізу фактів фаховими істориками буде надано аргументовані підтвердження, що спростовують релевантність поширеної інформації. Важливою частиною втілення проекту є поширення результатів, адже аналітичні матеріали буде оприлюднено у формі стислих висновків, які допоможуть охопити широку аудиторію.

Втілення проекту є логічним продовженням попередньої діяльності ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Громадська синергія».

 

ПОПЕРЕДНІ ПРОЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗА ПІДТРИМКИ “ГРОМАДСЬКОЇ СИНЕРГІЇ”

Вплив «машини пропаганди» Кремля на український медіа-простір

Як боротися з пропагандою: розробка стратегічних рекомендацій протистояння російській інформаційній війні

 

МАТЕРІАЛИ ПОПЕРЕДНІХ ПРОЕКТІВ:

Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою

Приборкати Гідру: Як протистояти інформаційній агресії Кремля?

грантові проекти

144 запросов за 0,532 секунд.