«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

03-07-2018

Реформування системи захисту прав споживачів для забезпечення високого рівня захисту цих прав згідно Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Організація-виконавець:

Всеукраїнська федерація споживачів «Пульс»

Період проекту:

01-04-2017 - 31-01-2018

Опис проекту

В умовах глобалізації світової торгівлі і спільного ринку зростає попит на послугинезалежних споживчих організацій. Україна не залишилася осторонь світовихтенденцій. До того ж, поглиблення економічної кризи та низька фінансоваплатоспроможність багатьох громадян посилюють суспільний запит на проведенняреформи системи захисту прав споживачів та наближення до кращих європейськихпрактик.

Проект був спрямований на включення завдань з Угоди про асоціацію доПлану заходів з реалізації Концепції споживчої політики, а головне — створеннянезалежного в галузевому відношенні Державного органу захисту прав споживачів.

У довгостроковій перспективі діяльність в рамках проекту сприятиме підвищеннюпрозорості, реальній участі громадських організацій у прийнятті владних рішеньщодо захисту прав споживачів, створенню умов для підвищення рівня довіриспоживачів до системи і реального використання своїх прав.

публікації проекту

Аналітика
Захист прав споживачів
Аналітика
Захист прав споживачів
Аналітика
Захист прав споживачів
грантові проекти

найближчі події

167 запросов за 0,232 секунд.