«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019

Сприяння реалізації ефективної візової політики України

Організація-виконавець:

Громадська організація «Європа без бар’єрів»

Період проекту:

15-03-2019 - 01-09-2019

Опис проекту

Угода про асоціацію містить питання міграції та захисту кордонів. Саме тому було розроблено стратегію розвитку міграційної політики України до 2025 року, що в тому числі включає питання легальної міграції в Україну. Водночас, процес видачі віз залишається складним, забюрократизованим та подекуди досить непрозорим і викликає потребу незалежного спостереження.

Даний проект має на меті створити умови для прозорої візової політики, що збереже інструменти ефективного контролю. Всі матеріали будуть отримані в ході порівняльної аналітичної роботи процедури надання віз для України, Грузії та країн Шенгенської зони, а також відгуків іноземців-заявників на отримання візи в Україну.

Втілення проекту посприяє виявленню типових проблем та труднощів, з якими стикаються іноземці в рамках візової політики України. Поширення інформації та ознайомлення з порівняльною оцінкою ефективності використовуваних процедур дозволить посилити громадський контроль та забезпечити профільні органи, що працюють в сфері міграційної політики, з ефективними методами видачі віз, що орієнтовані на норми та вимоги Угоди про асоціацію.

 

ПОПЕРЕДНІ ПРОЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗА ПІДТРИМКИ “ГРОМАДСЬКОЇ СИНЕРГІЇ”

  1. Громадська оцінка та адвокація змін до державної політики надання громадянства у відповідності до Угоди про асоціацію
  2. Громадське сприяння імплементації Угоди про Асоціацію черезгармонізацію законодавства України та ЄС у сфері авіації на основі досвіду країн Східного партнерства

публікації проекту

Статті в ЗМІ
Міграційна політика/Мобільність
Аналітика
Міграційна політика/Мобільність
Східне партнерство

новини проекту

грантові проекти

найближчі події

180 запросов за 0,241 секунд.