«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

29-03-2019
Контакти між людьми

Сприяння реалізації ефективної візової політики України

Організація-виконавець:

Громадська організація «Європа без бар’єрів»

Період проекту:

15-03-2019 - 01-09-2019

Опис проекту

Угода про асоціацію містить питання міграції та захисту кордонів. Саме тому було розроблено стратегію розвитку міграційної політики України до 2025 року, що в тому числі включає питання легальної міграції в Україну. Процес видачі віз залишається складним, забюрократизованим та подекуди досить непрозорим і викликає потребу незалежного спостереження.

Даний проект має на меті створити умови для прозорої візової політики, що збереже інструменти ефективного контролю. Всі матеріали будуть отримані в ході порівняльної аналітичної роботи процедури надання віз для України, Грузії та країн Шенгенської зони, а також відгуків іноземців-заявників на отримання візи в Україну.

Втілення проекту посприяє виявленню типових проблем та труднощів, з якими стикаються іноземці в рамках візової політики України. Поширення інформації та ознайомлення з порівняльною оцінкою ефективності використовуваних процедур дозволить посилити громадський контроль та забезпечити профільні органи, що працюють в сфері міграційної політики, з ефективними методами видачі віз, що орієнтовані на норми та вимоги Угоди про асоціацію.

 

ПОПЕРЕДНІ ПРОЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗА ПІДТРИМКИ “ГРОМАДСЬКОЇ СИНЕРГІЇ”

Громадська оцінка та адвокація змін до державної політики надання громадянства у відповідності до Угоди про асоціацію

Громадське сприяння імплементації Угоди про Асоціацію черезгармонізацію законодавства України та ЄС у сфері авіації на основі досвіду країн Східного партнерства

публікації проекту

Аналітика
Контакти між людьми
Транскордонне співробітництво
грантові проекти

179 запросов за 0,550 секунд.