«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області

Організація-виконавець:

Громадська організація «Екоклуб»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Коли ми говоримо про Угоду про асоціацію, насамперед варто звернути увагу на комплексний підхід до зміни державної політики та наближенню її до стандартів Європейського Союзу. Співпраця між Україною та Європейським Союзом передбачає в тому числі євроінтеграційний розвиток енергетичної політики України. Вона впливає не лише на економіку, але має відношення і до екологічних, безпекових, територіальних питань. Державна стратегія реформування енергетичного напрямку, на жаль, наразі не адаптована на регіональному рівні. Якщо брати до уваги програми регіонального розвитку, то більшість з них було складено до укладання Угоди про асоціацію, тобто не містять ключових напрямків роботи над реформою.

Проект “Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області” має на меті посилити взаємодію та участь між ключовими зацікавленими сторонами на регіональному рівні задля втілення локальних реформ в сфері енергоефективності.

В рамках діяльності проекту буде розроблено методологію оцінки потенціалу регіону щодо необхідних та актуальних змін в сфері енергоефективності. Напрацьовані аналітичні матеріали стануть вагомим внеском в стратегію розвитку регіону на наступні 7-10 років, а також дадуть змогу створити умови для втілення інвестиційних проектів по енергетичному розвитку регіону.

Проект “Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області” сприятиме встановленню діалогу між громадськістю, владою, бізнесом, наукою та  ЗМІ. Таким чином, проект стане дієвим інструментом впровадження національної реформи на регіональному рівні та адаптації Угоди про асоціацію в сфері енергетичної політики.

Вебінар «Аналіз потенціалу відновлювальних джерел енергії: як визначити наявність енергоресурсів на місцевості»

грантові проекти

найближчі події

162 запросов за 0,521 секунд.