«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

03-07-2018

Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні — вікно можливостей для прикордонних областей

Організація-виконавець:

Громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»

Період проекту:

01-04-2017 - 31-05-2018

Опис проекту

Забезпечення сталого розвитку прикордонних областей України в контексті транскордонної співпраці — одна з цілей реалізації Угоди про асоціацію та ініціативи ЄС «Східне партнерство». Однак, цьому заважають слабкий зв’язок між стратегіями регіонального розвитку (СРР), прийнятими до 2020 року, діючими програмами транскордонного співробітництва (ПТКС) та проектами, що фінансуються зарахунок цих програм. Ресурси для реалізації СРР не завжди підкріплюються можливостями фінансування за рахунок ПТКС, а виконавці програм, як правило, не шукають підтримки з боку виконавців СРР. Це призводить до дублювання зусиль при вирішенні проблем розвитку областей, нівелюючи можливості для створення«ефекту синергії» від реалізації цих стратегій та програм.

Проект, який виконував «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», покликаний виявити недоліки та шляхи підвищення ефективності взаємодії регіональної політики та транскордонного співробітництва в 11 прикордонних регіонах України. Це сприятиме ефективнішому використанню Україною допомоги з боку ЄС у сфері транскордонного та регіонального співробітництва. Вирішення проблеми у довгостроковій перспективі забезпечить сталий розвиток прикордонних областей України та сприятиме зниженню відмінностей в рівні життя і вирішенню проблем, що притаманні прикордонним регіонам.

новини проекту

12-02-2018
Транскордонне співробітництво
14-02-2018
Транскордонне співробітництво
16-02-2018
Транскордонне співробітництво
грантові проекти

найближчі події

190 запросов за 0,251 секунд.