«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018
Довкілля та зміна клімату

Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії

Організація-виконавець:

Громадська організація «Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

Актуальність екологічної тематики в межах євроінтеграціного напрямку України може бути підкріплена зобов’язаннями України, що включені в Угоду про асоціацію. Вони  полягають у наближенні вітчизняної політики в сфері охорони довкілля та клімату до 29 директив та регламентів Європейського Союзу. Саме тому громадянам важливо бачити успішні практики застосування законодавства ЄС в сфері екології та розуміти значення впливу таких регулювань як в Україні, так і в ЄС.

Проект “Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії” має на меті шляхом проведення інформаційної кампанії, та аналітичної діяльності розробку та поширення щомісячного огляду основних подій у сфері екологічної та кліматичної політики і права ЄС та 8 тематичних брошур щодо успішних практик застосування УА у сфері довкілля та зміни клімату. Аби показати результативність та ефективність правового регулювання ЄС в сфері екології передбачено проведення Форуму успішних практик, що буде базуватися на реальному досвіді імплементації Угоди про асоціацію.

Як результат, зросте розуміння за включення громадян до процесу імплементації Угоди про асоціацію в сфері довкілля та клімату, що позитивно вплине на підтримку національних реформ.

 

МАТЕРІАЛИ ПРОЕКТУ

Інформаційно-аналітичний огляд

Спеціальні огляди та моніторинги

 

НОВИНИ

Екологічно свідомий громадянин – запорука успішного виконання Угоди про асоціацію

Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні

 

ПОПЕРЕДНІ ПРОЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗА ПІДТРИМКИ “ГРОМАДСЬКОЇ СИНЕРГІЇ”

Екологічно свідомий громадянин – запорука успішного виконання Угоди про асоціацію

Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні

 

грантові проекти

145 запросов за 0,488 секунд.