«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Використання європейських фінансових інструментів для розвитку агропромислового сектору (МСП) України

Організація-виконавець:

Чернігівська міська громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень»

Період проекту:

01-11-2018 - 30-06-2019

Опис проекту

На даному етапі імплементації Угоди про асоціацію в Україні відкриваються нові й нові можливості для залучення європейських інвестицій в агропромисловий сектор. На жаль, існування фінансових інструментів не завжди тягне за собою їх ефективне використання, адже недостатня поінформованість про існуючі можливості, мала кількість експертів в цій сфері та недостача так званих історій успіху заважає використанню давно існуючих інструментів фінансової підтримки.  

Метою даного проекту є посилення участі громадськості 5 областей України в реалізації програм європейської підтримки малого та середнього бізнесу. В рамках діальності проводиться аналітична робота на предмет використання європейських фінансових інструментів у сучасних практиках українського малого та середнього підприємництва (МСП).

Шляхом розповсюдження якісних та зрозумілих матеріалів з інформацією про кращі практики використання фінансових інструментів ЄС очікується підвищення зацікавленості та активного використання представниками МСП наявних інструментів. Така діяльність є дієвим інструментом у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію та ініціативи Східного партнерства, а головне стимулює використання отриманих знань для розвитку свого бізнесу.

публікації проекту

Аналітика
Малий та середній бізнес
Фінансова допомога ЄС

новини проекту

26-03-2019
Малий та середній бізнес
Фінансова допомога ЄС
25-02-2019
Малий та середній бізнес
Фінансова допомога ЄС
15-04-2019
Малий та середній бізнес
Фінансова допомога ЄС
грантові проекти

найближчі події

175 запросов за 0,236 секунд.