громадська синергія
Проект «Громадська синергія» спрямований на посилення участі громадськості у впровадженні євроінтеграційних реформ в Україні шляхом розбудови інституційної спроможності та посилення діяльності Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Платформи отримують від Проекту організаційну, фінансову, комунікаційну, методологічну та іншу підтримку у своїй аналітично-адвокаційній та інформаційно-просвітницькій діяльності, спрямованій на просування ефективної реалізації Угоди про асоціацію та ініціативи Східного партнерства.
Компоненти Проекту
Інституційний розвиток Платформ
Забезпечення статутної діяльності Платформ, збільшення системності та узгодженості в їхній роботі, а також розвиток знань та навичок їхніх членів для ефективного виконання поставлених завдань..
Співпраця з ЄС та Східним партнерством
Посилення взаємодії між громадянським суспільством України, ЄС та регіону Східного партнерства через налагодження ефективного інформаційного обміну та сприяння налагодженню співпраці. Донесення позиції та напрацювань Платформ до важливих цільових аудиторій поза межами України.
Аналіз політики, адвокація та діалог заінтересованих сторін
Підтримка аналітично-адвокаційної діяльності Платформ: моніторинг і оцінка виконання Угоди про асоціацію та реалізації можливостей Східного партнерства, підготовка аналітичних документів з різних аспектів євроінтеграційних реформ, організація дискусійних заходів та діалогів заінтересованих сторін, проведення адвокаційних кампаній.
Надання субгрантів на підтримку діяльності Платформ
Надання фінансової підтримки на конкурсних умовах організаціям-учасницям Платформ для забезпечення активних та скоординованих дій у виконанні Угоди про асоціацію, пріоритетів Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.
Підвищення обізнаності та комунікація
Покращення інформування про діяльність Платформ через розробку комунікаційних стратегій, активну взаємодію зі ЗМІ, наповнення веб-сайтів та сторінок в соціальних мережах. Підтримка інформаційно-просвітницьких кампаній про завдання та можливості Угоди про асоціацію, політику Східного партнерства тощо.
Проект фінансується Європейським Союзом і Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) та виконується Європейською програмною ініціативою МФВ.Термін реалізації Проекту – 2016-2019 роки.