«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

Новини

Напрямок діяльності
Тематика
Платформа
Період публікації
Ключові слова
18-11-2019
iconКомунікація та підвищення обізнаності
Безпека

Україна очима журналістів з Чехії і Словаччини

Унікальною можливістю для медіа побачити все на власні очі та взяти інтерв’ю у високопосадовців став прес-тур на запрошення Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у співпраці з "Українською призмою".

15-11-2019
iconСпівпраця з ЄС та Східним партнерством

Під час Форуму асоціацій ухвалено спільну Декларацію громадських платформ України, Грузії та Молдови щодо співпраці у прагненні до євроінтеграції

Декларацію представили урядовцям з трьох країн, представникам європейських інституцій (Єврокомісії, Європейської служби зовнішньої дії та Європарламенту) та експертній спільноті з трьох країн та ЄС на третьому Форумі асоціацій, який 13-15 листопада проходить у Києві.

24-10-2019
iconАналіз політики, адвокація та діалог зацікавлених сторін
iconНавчання
Довкілля

Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» розповів про європейські екологічні практики

#Історії успіху. Підписавши Угоду про асоціацію з ЄС, Україна зобов'язалась наблизити своє екологічне законодавство до 29 директив і регламентів ЄС.

найближчі події

160 запросов за 0,514 секунд.