«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

15-03-2019
iconКомунікація та підвищення обізнаності
Міграційна політика/Мобільність

Експерти розповіли про останні міграційні тенденції в Україні

15 березня експерти з питань міграції ГО «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко та Катерина Кульчицька провели прес-конференцію в ІА «Главком» на тему: «Міграційне обличчя України: останні тенденції».

Вони розказали про основні міграційні тенденції в Україні за останній рік: статистику в’їзду і виїзду, базові напрямки, головні законодавчі новації. Також серед питань у фокусі були – трудова міграція, реінтеграція трудових мігрантів, проблеми залучення робочої сили з інших країн, українці за кордоном та іноземці в Україні.

Прес-конференція проходила за підсумками презентації аналітичного звіту «Політика імміграції: аналіз процедур і законодавчі новели в Україні», який напередодні ГО «Європа без бар’єрів» обговорила з експертами на круглому столі в Укрінформі.

#ачотамвпресцентріглавкома 15 березня 2019 в прес-центрі Главкому прес-конференція на тему: «Міграційне обличчя України: останні тенденції» Спікери: Ірина Сушко, Катерина Кульчицька, експерти з питань міграції ГО «Європа без бар’єрів». Учасники прес-конференції розкажуть про основні міграційні тенденції в Україні за останній рік: статистика в’їзду і виїзду, базові напрямки, головні законодавчі новації. Також серед питань у фокусі – трудова міграція, реінтеграція трудових мігрантів, проблеми залучення робочої сили з інших країн, українці за кордоном та іноземці в Україні

Опубліковано Главком Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Джерело: ГЛАВКОМ

Новини

найближчі події

133 запросов за 0,212 секунд.