«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

12-10-2017
iconАналіз політики, адвокація та діалог зацікавлених сторін
Довкілля
Енергетика

У Миколаєві пройшов семінар “Урядова Програма розвитку гідроенергетики на період до 2026 року: регіональний рівень (басейн Південного Бугу) – точка зору експертів та громад”

15 вересня 2017 р. у Миколаєві пройшов семінар “Урядова Програма розвитку гідроенергетики на період до 2026 року: регіональний рівень (басейн Південного Бугу) – точка зору експертів та громад”. Семінар відбувся у рамках проекту “Розвиток гідроенергетики України – громадський аналіз у контексті євроінтеграційних процесів”. Проект реалізується Національним екологічним центром України під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС в рамках проекту “Громадська синергія”, що фінансується ЄС та виконується Міжнародним фондом “Відродження”.

Семінар викликав жвавий інтерес серед різних груп стейкхолдерів – від пересічних жителів Миколаївщини до експертів та представників регіональної влади. Учасники семінару ухвалили резолюцію (Resolution).

В резолюції наголошується, що підйом рівня Олександрівського водосховища загрожує остаточним знищенням Бузького Гарду – ядра унікальних суспільних цінностей і природних багатств, таких як природно-заповідні території, історико-культурні пам’ятки, що є недопустимим з позицій національної гордості, іміджу України в світі.

Учасники семінару закликали скасувати Програму розвитку гідроенергетики, провести розслідування обставин попередніх піднять рівня Олександрівського водосховища та проведення загальнонаціональних слухань проекту підняття рівня Олександрівського водосховища.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Новини

найближчі події

130 запросов за 0,788 секунд.