«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

16-05-2019
iconНавчання

В Україні стартував перший навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

15 травня в Україні стартував перший навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС». Він розроблений проектом «Громадська синергія» у співпраці з освітнім порталом EdEra. Всього за 5 годин спецпроект допоможе розібратися у найбільш детальному та амбітному документі, який Євросоюз коли-небудь підписував з третьою країною. Завдяки курсу можна дізнатися про правову природу Угоди, її суть та ключові положення, як вона працює та впливає на зміни в Україні.

Спецпроект складається з 24 лекцій та 5 інтерв’ю від українських експертів в сфері європейської політики і права, учасників переговорної команди на етапі укладання Угоди і посадовців, які відповідають за її виконання сьогодні. Вони доступно пояснюють складні речі з практичного досвіду.

Почати проходити курс вже можна за посиланням:  eu-agreement.ed-era.com

Перші лекції з’являться 15 травня на освітньому порталі EdEra і поступово виходитимуть до середини червня. Після реєстрації, ви отримуватимете сповіщення на пошту про нові лекції в рамках курсу.

Теми навчального онлайн-спецпроекту:

Що таке Угода про асоціацію з ЄС?
Експерт: Роман Петров, д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС

Європейські стандарти для побудови України
Експерт: Роберт Хорольський, кандидат юридичних наук, експерт з питань європейської інтеграції

Хто виконує Угоду про асоціацію?
Експерт: Світлана Куликова, експерт департаменту з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України

Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі
Експерт: Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Державні закупівлі. ProZorro
Експерт: Олександра Бетлій, провідний науковий співробітник/координатор проектів, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Конкуренція на ринку та державна допомога
Експерт: Ксенія Смирнова, д.ю.н., доцент кафедри  порівняльного і європейського права КНУ ім. Тараса Шевченка, експерт проектів ЄС з європейського права та Угоди про асоціацію

Сільське господарство
Експерт: Наталія Горін, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. Івана Франка

Охорона  довкілля
Експерт: Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля.

До кожного навчального блоку розроблені спеціальні конспекти і тести, які допоможуть слухачам краще засвоїти отримані знання.

Для кого? Навчальний онлайн-спецпроект буде корисним для всіх громадських організацій та експертів, держслужбовців та вищих навчальних закладів, які працюють над виконанням Угоди про асоціацію, проводять інформаційно-просвітницькі кампанії, пишуть про європейську інтеграцію у ЗМІ або організовують тренінги/навчання.

Друзі, будемо вдячні вам, якщо ви разом з нами долучитесь до поширення цього онлайн-спецпроекту серед ваших підписників у фейсбуці, читачів сайтів або зацікавлених осіб у сфері європейської інтеграції. Діючи в синергії, ми зможемо охопити значно ширшу аудиторію та зробити Угоду про асоціацію зрозумілішою для багатьох українців.

Новини

найближчі події

131 запросов за 0,224 секунд.