«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

26-06-2019
iconАналіз політики, адвокація та діалог зацікавлених сторін
Цифрова політика

Європейський Кодекс електронних комунікацій відкриває нові можливості інтеграція України до Єдиного цифрового ринку Європи

7 червня у Дипломатичній академії України відбулось обговорення результатів проекту «Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку Європи: перетворення перешкод на вікна можливостей». Проект виконувався міжнародною неурядовою організацією Європейська Медіа Платформа за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

У заході взяли участь представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв’язку та інформатизації, Міністерства закордонних справ, Державного агентства з питань електронного урядування, найбільших мобільних операторів та Інтернет-провайдерів, експертів, Союзу споживачів України, громадські активісти.

Учасники дискусії обговорили Європейський Кодекс електронних комунікацій, що був ухвалений в грудні 2018 року, та шляхи його імплементації в Україні. Також акцент було зроблено на необхідності забезпечення активної участі громадського суспільства в процесі ухвалення рішень в сфері інформаційного суспільства в цілому та в сфері електронних комунікацій зокрема.

Відеозапис круглого столу

За результатами обговорення було ухвалено Резолюцію круглого столу, в якій підкреслюється необхідність отримання та ретельного аналізу висновків європейських експертів щодо напрямків наближення українського законодавства до стандартів ЄС в сфері електронних комунікацій з метою прискорення розвитку українського ринку та більш дієвого захисту українських споживачів. Також в Резолюції пропонується удосконалити механізми узгодження позиції України з питань інформаційного суспільства та управління Інтернетом українськими стейкхолдерами та узгодження української позиції з позицією ЄС на міжнародному рівні.

Резолюція доступна для перегляду українською та англійською мовами.

Неофіційні переклади

Європейського Кодексу електронних комунікацій (Directive (EU) 2018/1972 of the European Parliament and of the Council of 11 December 2018 establishing the European Electronic Communications Code (Recast)Text with EEA relevance)

Регламенту ЄС щодо BEREC (Regulation (EU) 2018/1971 of the European Parliament and of the Council of 11 December 2018 establishing the Body of European Regulators for Electronic Communications (BEREC) and the Agency for Support for BEREC (BEREC Office), amending Regulation (EU) 2015/2120 and repealing Regulation (EC) No 1211/2009Text with EEA relevance)

Узагальнення результатів проекту «Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку Європи: перетворення перешкод на вікна можливостей». Автор: Марина Говорухіна

Висновки експертів:

Щодо сектору електронних комунікацій. Автор: Лілія Олексюк

Щодо аудіовізуальної медіа-послуги. Автор: Ольга Большакова

Щодо результатів опитування українських стейкхолдерів про їх ставлення до інтеграції України в Єдиний цифровий ринок Європи. Автор: Володимир Ночвай

Відеозапис круглого столу

Програма круглого столу

Проект «Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку Європи: перетворення перешкод на вікна можливостей» виконувався за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Новини

найближчі події

135 запросов за 0,231 секунд.