«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

27-06-2019

Вебінар «Аналіз потенціалу відновлювальних джерел енергії: як визначити наявність енергоресурсів на місцевості»

Вебінар стосується аналізу енергетичних ресурсів з відновлювальних джерел енергії. Представники мережі CLEEN з громадської організації «Хмельниницький енергетичний кластер» поділяться власним досвідом проведення аналізу на прикладі свого регіону.

Степан Кушнір, голова правління Хмельницького енергетичного кластеру, розповідає про три сценарії розвитку відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) в Хмельницькому регіоні, методику визначення потенційних проектів, а також про те, як вихідні дані про ВДЕ будуть відображені у стратегії Хмельницької області. Вищезгадана методика була розроблена Екоклубом та Хмельницьким енергетичним кластером за підтримки проекту «Громадська синергія».

Вебінар відбувся у рамках співробітництва проектів WECF International «Менеджмент та розвиток мережі енергоефективності CLEEN» (фінансується Naturstrom Stiftung и GLS Treuhand), а також проекту «Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області», який впроваджують Хмельницький енергетичний кластер та ГО «Екоклуб» за підтримки проекту «Громадська синергія» (фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження») під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Онлайн курси

найближчі події

119 запросов за 0,226 секунд.