«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

27-09-2018

Вебінар «Право ЄС: просто про складне»

26 вересня 2018 р. проект «Громадська синергія» розпочав серію вебінарів, присвячених євроінтеграційній тематиці для громадських активістів. Перший вебінар був присвячений праву Європейського Союзу.

Право ЄС – це одна з найскладніших систем договорів та законодавчих актів у світі, що знаходиться у процесі постійної трансформації та розвитку. Безперечно, кожен, хто хоче брати активну участь у виконанні Угоди про асоціацію, має розуміти як влаштоване право ЄС.

У першому вебінарі «Право ЄС: просто про складне» президент Української асоціації європейських студій Роман Петров розповідає про:

  • особливості права ЄС;
  • джерела права ЄС: установчі договори, міжнародні договори, регламенти, директиви;
  • поняття правового доробку, що сформувався під час європейської інтеграції (acquis communautaire);
  • імплементацію Угоди про асоціацію у правовій системі України.

Роман Петров – д.ю.н., професор,   завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС, президент Української асоціації європейських студій.

Цей вебінар був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, озвучені на вебінарі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Онлайн курси

найближчі події

119 запросов за 0,236 секунд.