«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

13-11-2018

Вебінар «Сталий розвиток та торгівля в Угоді про асоціацію: просто про складне»

Чи знали ви, що Угода про асоціацію містить окрему главу, покликану збалансувати економічні інтереси країни з соціальною та екологічною політикою? Про це йде мова у 13 главі Угоди «Торгівля та сталий розвиток». Вона передбачає, що Україна повинна забезпечити високий рівень охорони довкілля та праці, а економічний розвиток країни має сприяти цьому процесу. Розібратися у сутності глави Угоди про асоціацію, чому її імплементація важлива для країни, а також як забезпечити сталий розвиток у торгівлі допоможе голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство та довкілля» Наталія Андрусевич.

Основні питання вебінару:

  • Що таке сталий розвиток? Які його основні компоненти і як вони пов’язані з торгівлею?
  • Як торгівля може вплинути на довкілля?
  • Чому питання сталого розвитку є частиною Угоди про асоціацію?
  • Яка роль торговельної політики у досягненні цілей сталого розвитку в ЄС та Україні?
  • Які питання регулює Глава 13 Угоди про асоціацію «Торгівля та сталий розвиток»?
  • Які інструменти оцінки впливу торгівлі на сталий розвиток та як їх використовувати?
  • Які інструменти впливу має громадськість?
  • Що таке Дорадча група з питань сталого розвитку та чим вона буде займатись?

Рекомендуємо також ознайомитись з попередніми вебінарами, проведеними проектом «Громадська синергія».

Вебінар «Право ЄС: просто про складне». Спікер: Роман Петров, д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС, президент Української асоціації європейських студій.

Вебінар «Угода про асоціацію: просто про складне». Спікер: Анатолій Куцевол, директор команди підтримки реформ Міністерства екології та природних ресурсів України.

Цей вебінар був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, озвучені на вебінарі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Онлайн курси

найближчі події

117 запросов за 0,237 секунд.