«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

22-10-2018

Вебінар «Угода про асоціацію: просто про складне»

Угода про асоціацію охоплює всі сфери життєдіяльності, де Україна має реальний шанс наблизитись до стандартів ЄС. Безсумнівно, активне залучення громадськості до реалізації цього складного юридичного документу потребує розуміння його природи та сутності. Цей вебінар допоможе всім бажаючим розібратись у структурі Угоди про асоціацію, її перевагах та викликах, що стоять перед Україною. Разом з Анатолієм Куцеволом, директором команди підтримки реформ Міністерства екології та природних ресурсів України, ви дізнаєтесь про:

  • передумови підписання Угоди про асоціацію;
  • ключові положення Угоди;
  • зобов’язання України та ЄС;
  • процес імплементації Угоди та інституції, що беруть у ньому безпосередню участь;
  • переваги, які вже отримала Україна та проблеми з якими вона стикається.

Рекомендуємо також ознайомитись з першим вебінаром, який відбувся 26 вересня. Під час вебінару президент Української асоціації європейських студій Роман Петров розповідав про положення Угоди про асоціацію в правовій системі України, а також те, чим відрізняється право ЄС від національного законодавства.

Цей вебінар був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, озвучені на вебінарі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Онлайн курси

найближчі події

122 запросов за 1,223 секунд.