«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

27-11-2018

Вебінар «Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: просто про складне»

Сьогодні Європейський Союз є основним торговельним партнером України, на який припадає 42,3% нашого експорту товарів та 41,1% – імпорту, і обсяги торгівлі подовжують збільшуватися. Вагому роль у цьому процесі відіграє Повна та всеосяжна зона вільної торгівлі між Україною та ЄС (ПВЗВТ), яка по праву часто називається «серцем Угоди про асоціацію». Під час вебінару кандидатки економічних наук Наталія Горін та Людмила Черняга розкажуть про сутність Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, як вона працює, які вигоди можуть отримати українські виробники, а також виклики, які необхідно подолати Україні для успішного впровадження цього розділу Угоди про асоціацію. Експертки також проаналізують результати впровадження ПВЗВТ – як вона змінила географічну та продовольчу структуру експорту України.

Теми вебінару:

  • Сфера застосування ПВЗВТ;
  • Зміни в географічній та товарній структурі торгівлі України;
  • Вплив Зони вільної торгівлі на вітчизняну економіку – які сектори отримали найбільшу вигоду та чому?;
  • Необхідні кроки для подальшої імплементації Угоди про асоціацію, зокрема Повної та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Рекомендуємо також ознайомитись з попередніми вебінарами, проведеними проектом «Громадська синергія».

Вебінар «Право ЄС: просто про складне». Спікер: Роман Петров, д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС, президент Української асоціації європейських студій.

Вебінар «Угода про асоціацію: просто про складне». Спікер: Анатолій Куцевол, директор команди підтримки реформ Міністерства екології та природних ресурсів України.

Вебінар «Сталий розвиток та торгівля в Угоді про асоціацію: просто про складне». Спікер: Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство та довкілля», координатор робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Цей вебінар був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, озвучені на вебінарі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Онлайн курси

найближчі події

117 запросов за 0,217 секунд.