«Громадська синергія» – проект, метою якого є посилення впливу громадськості на темпи та якість реалізації євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох проєвропейських Платформ:

Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міжнародним фондом «Відродження»

24-04-2018

Звіт проекту «Громадська синергія» за 2017 рік

Півтора роки тому Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочав амбітний Проект, спрямований на посилення участі громадськості у впровадженні євроінтеграційних реформ шляхом активізації двох офіційних громадських Платформ: Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

За цей час нам вдалося налагодити роботу Секретаріатів Платформ, забезпечити реалізацію їх статутної діяльності та започаткувати роботу зі ЗМІ, у яких з’являються матеріали з посиланням на Проект та Платформи. Ми налагодили регулярні зустрічі Платформ з представниками виконавчої та законодавчої влади, відповідальними за політику європейської інтеграції. Члени Платформ та їх робочих груп підготували ряд фахових аналітичних продуктів, що брались до уваги українськими та європейськими політиками при прийнятті рішень. Під час підготовки аналітичних документів для членів Платформ проводились навчальні та просвітницькі заходи, з метою підвищення обізнаності у євроінтеграційній сфері та покращення практичних навиків. Для налагодження міжнародних контактів між учасниками євроінтеграційного процесу, «Громадська синергія» створила міжнародний експертний майданчик – «Форум асоціацій», що зібрав громадських експертів та посадовців з України, Грузії, Молдови та ЄС для обговорення спільних викликів та успішних практик у виконанні Угод про асоціацію з ЄС. Також у 2017 році «Громадська синергія» підтримала 27 проектів організацій-учасниць Платформ, спрямованих на вирішення цілого спектру питань у відносинах України з ЄС.

Разом ми маємо зробити ще багато роботи в 2018 році, щоб посилити роль Платформ як активних учасників євроінтеграції. Важливо і надалі вибудовувати довіру до Платформ, у тому числі, відповідаючи запитам та очікуванням, які мають до них офіційні партнери в органах влади та інституціях ЄС. Ми розуміємо всі виклики, що сьогодні стоять перед громадянським суспільством України та Платформами зокрема. Однак, упевнені, що в синергії ми здатні їх подолати для досягнення спільної мети – потужного громадського внеску для здійснення євроінтеграційних реформ.

Ми дякуємо всім учасникам Платформ за активну громадську позицію і сподіваємося на ще більш синергетичну співпрацю Проекту з Платформами та Платформ між собою у 2018 році.

завантажити звіт

 

Звіти

найближчі події

122 запросов за 0,222 секунд.